Krispol - wynajem aut Toruń

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY     WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY     AUTO Z OC SPRAWCY    AUTO DO ŚLUBU
Uczestnictwo w stłuczce to ogromny problem. Nie dość, że wiąże się z poniesieniem strat, to jeszcze odbiera nam środek transportu na kilka dni. Jeśli miałeś wypadek lub kolizję, a Twoje auto zostało uszkodzone nie z Twojej winy - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - należy Ci się samochód zastępczy z OC sprawcy.

Do niedawna z takiej możliwości mogły skorzystać osoby, które udowodniły, że uszkodzone auto jest im niezbędne dla celów prowadzonej działalności. Obecnie sytuacja się zmieniła na korzyść poszkodowanych. Sąd Najwyższy zabrał głos w sprawie stanowiąc, że utrata możliwości korzystania z pojazdu wskutek jej zniszczenia stanowi szkodę majątkową.

Roszczenie będzie zasadne, jeżeli poszkodowany nie może korzystać ze swojego pojazdu w takim samym zakresie, w jakim korzystałby z niego, gdyby szkody nie wyrządzono (dojazd do pracy, zawiezienie dzieci do szkoły). Ostatecznie za usługę powinien zapłacić ubezpieczyciel. Koszty związane z najmem muszą być jednak realnie poniesione. Poszkodowany musi najpierw dokonał wynajmu, zapłacił za usługę i dopiero wówczas zgłasza sie roszczenia do ubezpieczyciela, wraz z fakturą. W ramach OC, zakład wystawiający polisę nie ma obowiązku podstawienia samochodu zastepczego. To poszkodowany decyduje, w jakiej firmie oraz na jakich zasadach będzie odbywał sie najem pojazdu.

Należy jednak pamiętać, że:
- klasa samochodu, który wynajeliśmy, musi być zbliżona lub niższa do klasy uszkodzonego pojazdu
- koszt wynajmu nie powinien odbiegać od średniej ceny w regionie
- jeżli pojazd został całkowicie zniszczony, auto zastępcze możemy wynająć maksymalnie do czasu zakupu nowego auta.

Warto już przy zgłoszeniu szkody powiadomić ubezpieczyciela o zamiarze wypożyczenia pojazdu w określonych stawkach - już teraz zapoznaj się ze stawkami wypożyczalni samochodów Krispol.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu.

tel: +48 792 909 401, +48 690 022 091 e-mail: kontakt@krispolrentacar.pl.


LISTA SAMOCHODÓW, KTÓRE MOŻESZ WYNAJĄĆ
pasek bottom
czynne od poniedziałku do niedzieli
7:00 - 21:00
pasek bottom
P.U.H "KRISPOL" Krzysztof Ziółkowski
oddział Toruń, ul. Prufferów 7/27
+48 792 909 401
+48 690 022 091

e-mail: kontakt@krispolrentacar.pl

Nr konta: 51 1020 5024 0000 1902 0099 8146
projekt i wykonanie strony KOMP GRAF 2015 | Modernizacja KarlowskiDesign.pl
copyright KRISPOL rent a car Toruń | wszelkie prawa zastrzeżone